o nás

Historie

Jak začít? Asi na úplném začátku. Psalo se jaro roku 2007, kdy jsem se rozhodl ukončit svoje působení u Vietnamové 101st Airborne Division v Zábřeze a založit si svůj vlastní airsoftový team.

Volba padla na moderní U.S.Army, přesněji 101st Airborne division, v období kolem roku 2000. Ještě téhož roku se přidali Cpl. Scott McDaniel a Pvt. Lukas Kaller. Až do roku 2009 jsme jezdili na akce a trénovali jsme co jen jsme mohli, abychom byli sehraným týmem a nabrali nové zkušenosti. Téhož roku jsme se rozhodli, že budeme dělat 101st Airborne Division, 4th Brigade Combat Team, 1st Battalion, 506th Infantry Regiment "Easy Company" , 1st Platoon, 1st Squad, v období 2002 - 2004, tedy válku v Afghánistánu a Iráku. V polovině roku se k nám přidal i čtvrtý člen Pfc. Alex Wright a konečně jsme vytvořili střelecký team U.S. Army.

Jsme banda lidí ze Zábřeha na Moravě a Šumperka, kteří se setkávají i v civilním životě a jsou opravdoví přátelé. S kamarády se člověk nerodí, kamarády si musí každý zasloužit. Proto se k sobě chováme s úctou a respektem. A pokud je to možné, tak si navzájem pomáháme jak jen to jde. Jak jsem už zmínil, zajímáme se o military airsoft a snažíme se co nejvěrněji napodobit náš vzor, skutečné parašutisty 101st Airborne Division "Křičící orly" ve válce v Afghánistánu a Iráku. Tomu se také snažíme uzpůsobit i naši výstroj a výzbroj.

 

Sgt. Steve R. Anderson