novinky

OPERATION "STEEL RABBIT" - 7.-8.5.2010

Od pátečního večera do sobotního odpoledne se náš tým zůčastnil akce pod označením ''STEEL RABBIT''. Stali jsme se součástí podpory US RANGERS, jejichž cílem bylo v co nejširší míře znemožnit činnost nepřítele (321STSQ) v operační oblasti.

První část tvořily noční útoky typu "udeř a uteč", které byly vedeny k co největšímu unavení nepřítele. Poslední útok jsme uskutečnili za svítání, potom se naše jednotky (přeživší část) stáhly.

Druhou částí byl hlavní útok na základnu nepřítele. Zpočátku náš útok připomínal "Hamburger Hill", následně se úderná skupina oddělila a po křídlech pronikla až na základnu nepřítele, kde došlo k jeho úplné eliminaci.

Poslední část, udržení základny, nebyl proti oslabenému nepříteli žádný problém.

Za zmíňku stojí také účast podpůrného sniper týmu SGT. Stalkera, který se "staral" o nepřítele navracející se z recyklace. Díky pánové.

Foto z této akce naleznete v galerii.

SPC. Alex WRIGHT

 

Poslední komentáře
10.05.2010 20:19:02: Bravurně napsáno Alexi. Pochvalasmiley${1}