novinky

CRAZY DOG - 22.5.2010

V sobotu 22.5.2010 se bude konat akce u Mohelnického bagru. Jedná se o akci určenou pro nácvik taktiky, kde každý tým bojuje proti ostatním týmům.

Jednotky: 101st Abn-modern, 101st Abn- Nam, 45th Royal Comando,1st Recon, seal team 4.

Je to dobrovolná jednodenní akce.

 

RESUME:

Jak už tady někdo řekl v komentech, akce se spíše měla jmenovat "LAZY DOG".

Ale popořádku. Prakticky ihned po vstupu do operační oblasti byla naše jednotka napadena "NAMaři", kteří pravděpodobně znali místo našeho "výsadku". Dvě třetiny našeho týmu nalákali do léčky a eliminovali je. Zbylí 2 členové se posléze stáhli. Byli však pronásledováni triumfem posílemými členy NAMu lačnícími po jejich krvi. Podařilo se jim ve dvou vlnách odrazit jejich útok taktikou "zaútoč a uteč", přičemž usmrtili nejméně 3 členy NAMu. K dalšímu střetu nedošlo a po recyklaci usmrcených se náš tým opět sjednotil. Po zbytek dne jsme patrolovali v operační oblasti, trénovali taktiku, formace apod., bohužel na nepřítele z řad NAM, SEALS ani jiných jsme prakticky nenarazili. Děkuji tímto klukům z NAMu, kteří se alespoň v úvodu postarali o pěkné zpestření celé akce.

 

SPC. Alex WRIGHT

Poslední komentáře
31.05.2010 09:32:45: Steve:...OK...hodím sem odkaz...
29.05.2010 13:09:17: Fotky jsou na Rajčeti. Akorát bych to přejmenoval na Lazy Dog smiley${1}
20.05.2010 08:22:08: Steve a ostatní:..já jedu určitě, jen nevím v kolik akce začíná. Můžu Vás vyzvednout...