nábor

Chceš být I Ty jedním z nás?

Je ti 18 a víc? Jsi v dobré fyzické kondici? Dokážeš pracovat v týmu? Dokážeš zachovat chladnou hlavu ve vypjatých situacích?

Pak máš schopnosti budoucího paragána. Být jedním z nás neznamená jenom chodit hrát do lesa airsoft. Znamená to, že se v jakékoli situaci můžeš na kohokoli spolehnout. Ty jistíš toho před tebou a ten za tebou jistí tebe na to nikdy nezapomínej! Nikdy své lidi nikde nenecháváme. Vracíme se buď všichni nebo nikdo. Naším heslem je CURRAHEE !!! což v překladu znamená "bojuj sám!". Každý výsadkář se musí umět spolehnout sám na sebe, než najde svou jednotku. To znamená, že i když se dostaneme do té nejhorší situace a zůstaneme sami, nevzdáváme se bojujeme až do konce! Jsi odhodlán to všechno vydržet? Pak nás kontaktuj na guestbooku nebo e-mailu.

E-mail:   506th.infantry@seznam.cz

Přísaha 101st Airborne division, 4th Brigade Combat Team, 1st Battalion, 506th Infantry Regiment, E Company, 1st Platoon, 1st Squad Zábřeh:

Od rána do rána na hlídce neusnu, budu se věrně bít po boku přátel do konce, z bitvy ani sebetěžké nikdy neuteču, nikdy neustoupím dokud nepřítele nezničíme, v chladnu i horku v dešti i suchu, rozkaz velitele splním bezpodmínečně, Tak přísahám !!!